TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

bramy garażowe Wiśniowski w Toruniu

Komfort i bezpieczeństwo zagwarantują Ci automatyczne bramy garażowe. Precyzyjnie zaprojektowane i skonfigurowane z niezawodnym układem napędowym, są kompletnym urządzeniem, które uczynią Twoją codzienność łatwiejszą i lepszą. 

Warto postawić na sprawdzone rozwiązania
nalepsza oferta w toruniu

bramy garażowe

Wybór drzwi do domu, mieszkania, czy biura to bardzo ważne zadanie. Od niego zależy bowiem nie tylko bezpieczeństwo, ale również efekt wizualny, czy komfort termiczny. Dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania od najlepszych polskich producentów. Tych znajdziesz bez problemu w Zebrano.

Nasza firma dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży stolarki otworowej, oferuje sprawdzone produkty spełniające najnowsze standardy. Zapraszamy do naszego salonu w Toruniu, który mieści się na ulicy Grudziądzkiej 138. Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać najlepsze okna, drzwi i rolety do Twojego domu. Korzystając z oferowanych przez nas rozwiązań możesz być spokojny o ich jakość i trwałość. Producenci, z którymi współpracujemy, posiadają w swoim asortymencie drzwi aluminiowe, drewniane, czy stalowe.

WIŚNIOWSKI

brama segmentowa prime

Wyobraź sobie bramę garażową nowej generacji. Bramę, która nie jest transformacją istniejących rozwiązań, ale twórczym efektem poszukiwań równowagi między nowoczesną techniką, jakością, bezpieczeństwem i designem. Taka jest brama PRIME.

WIŚNIOWSKI

brama segmentowa UNI THERM

Brama UniTherm spełnia rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata..

WIŚNIOWSKI

brama segmentowa UNI PRO

Bramy UniPro to najbardziej komfortowe rozwiązanie do garażu. Jest to brama ciepła przeznaczona szczególnie do garaży ogrzewanych.
WIŚNIOWSKI

ROZWIĄZANIA RENOWACYJNE

Nasze rozwiązania renowacyjne umożliwiają montaż bram segmentowych w otworze garażu bez względu na warunki zabudowy, nawet w przypadku gdy w obiekcie nie występuje nadproże, bądź przestrzenie boczne. Dzięki nim garaż zwiększa swoje walory użytkowe, a także zyskuje na estetyce. UniPro RenoSystem to odpowiedź na potrzeby budownictwa przeznaczonego do renowacji.

WIŚNIOWSKI

brama ROLETOWA

bramach roletowych komfort staje się standardem. Wszystkie bramy roletowe wyposażone są w standardzie w napęd. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem.

WIŚNIOWSKI

BRAMA ROZWIERNA

Nowoczesne podejście do tradycyjnych rozwiązań. Bramy rozwierne to najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu. Gwarancją niskiej ceny i niezawodnej pracy jest zastosowanie prostych i sprawdzonych rozwiązań.

WIŚNIOWSKI

brama UCHYLNA

Bramy uchylne to jedne z najbardziej popularnych bram na rynku. Ich prosta konstrukcja oraz proste i sprawdzone rozwiązania mechaniczne gwarantują niezawodne działanie bramy.

WIŚNIOWSKI

AUTOMATYCZNE BRAMY GARAŻOWE

Komfort i bezpieczeństwo zagwarantują Ci automatyczne bramy garażowe. Precyzyjnie zaprojektowane i skonfigurowane z niezawodnym układem napędowym, są kompletnym urządzeniem, które uczynią Twoją codzienność łatwiejszą i lepszą. Gwarantem jest dokumentacja potwierdzająca, że brama spełnia wymagania dotyczące funkcjonalności i bezpieczeństwa, a najważniejszym jest znak CE dla bramy uruchamianej napędem, będący potwierdzeniem deklaracji zgodności z wymagającymi normami europejskimi.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Chcesz kupić drzwi, bramę lub okna? Szukasz firmy, która zamontuje je dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!