tORUŃ, bYDGOSZCZ, wŁOCŁAWEK, bRODNICA, gRUDZIĄDZ

Rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, markizy

Warto postawić na sprawdzone rozwiązania
nalepsza oferta w toruniu

rolety zewnętrzne, markizy i żaluzje

Zapewnij sobie ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Postaw na markowe rolety zewnętrzne, żaluzje fasadowe, a może na pionowe markizy. W Toruniu dobierzesz je w naszym salonie. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązania, które stworzą solidną barierę chroniącą przed niekorzystną pogodą, owadami oraz złodziejami. Osłony, które proponujemy, zostały wykonane z solidnych materiałów, które zabezpieczają przed utratą ciepła i zapewniają trwałość na lata. Ponadto rolety to elegancki dodatek do okien, który sprawi, że Twój dom będzie prezentować się jeszcze bardziej nowocześnie. Sprawdź nasze propozycje!

Markizy do okien pionowych VMZ Fakro
aluprof

Wszystkie systemy rolet zewnętrznych służą poprawie bilansu energetycznego, pozwalają obniżyć koszty ogrzewania zimą a latem zabezpieczają przed nagrzaniem pomieszczeń. Każdy z systemów ma inne właściwości cieplne. Najcieplejszym rozwiązaniem są systemy, które nie wymagają ingerencji w konstrukcję nadproża, ani okna.

Fakro

Markizy montowane są na zewnątrz okien dlatego skutecznie chronią wnętrza domów przed nagrzaniem. Z przeprowadzonych przez firmę FAKRO badań wynika, że są one do 8 razy skuteczniejsze niż powszechnie stosowane rolety wewnętrzne, które zwykle zasłaniają ostre światło słoneczne.

SELT

Żaluzje fasadowe Selt to sprawdzona osłona przeciwsłoneczna wykorzystywana zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, jak i w biurowcach i budynkach użyteczności publicznej.

centor

Nagradzane na całym świecie wysuwane moskitiery i rolety Centor rozwiązują problem montowania przesłon na drzwiach harmonijkowych, drzwiach tarasowych montowanych na zawiasach, drzwiach przesuwnych oraz pozostałych drzwiach i oknach.

BUBENDORFF

Bubendorff jest francuskim przedsiębiorstwem specjalizującym się w produkcji rolet i systemów ochrony przeciwsłonecznej, który posiada w swojej dziedzinie 60 lat doświadczenia. Był pierwszym we Francji producentem, który wprowadził na rynek rolety zewnętrzne zasilane energią solarną.

PORTOS

Nasze zewnętrzne rolety PORTOS doskonale izolują ciepło, są barierą dla nieproszonych gości, a po częściowym opuszczeniu znakomicie chronią pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem i nagrzewaniem. We wszystkich oferowanych przez nas systemach rolet zewnętrznych występują także wersje z moskitierą, chroniące nas szczególnie latem przed owadami.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Chcesz kupić drzwi, bramę lub okna? Szukasz firmy, która zamontuje je dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!