zebrano najlepszych

SELT – żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe Selt to sprawdzona osłona przeciwsłoneczna wykorzystywana zarówno w domach jedno i wielorodzinnych, jak i w biurowcach i budynkach użyteczności publicznej.  

Elegancka forma i możliwość lakierowania całości systemu na dowolny kolor RAL sprawiają, że system ten wykorzystywany jest również jako istotny element dekoracji fasady.  Żaluzje fasadowe najczęściej sterowane są w pełni automatycznie, przy wykorzystaniu silnika elektrycznego. Opcjonalnym rozwiązaniem jest zastosowanie automatyki pogodowej i dobowej.

Odporność na warunki atmosferyczne

Zabezpieczenia przeciwko włamaniami

Styl i nowoczesny wygląd

Wysoka trwałość materiału

selt

Żaluzje Fasadowe Z90

Żaluzje fasadowe Z90 to funkcjonalny i sprawdzony w wielu realizacjach system przeciwsłoneczny, który może być sterowany zarówno elektrycznie jak i manualnie.

Konstrukcja wykonana jest z ekstrudowanego aluminium, a lamele przypominające w przekroju kształt litery Z, z giętej blachy aluminiowej.

Konstrukcja lameli zapobiega wyginaniu się profili oraz nadmiernej eksploatacji tasiemek i elementów tekstylnych, co zapewnia ich sprawne funkcjonowanie przez długie lata. Ich unikalna forma sprawia, że stanowią szczelną osłonę przed światłem .

Żaluzje Z90 występują w kilku wariantach, różniących się między sobą rodzajem prowadnic, typem kasety i sposobem montażu. Można je zabudować w opcji podtynkowej.

Żaluzje mogą być zestawiane ze sobą modułowo, tworząc na dużych elewacjach kompleksowy i jednolity wizualnie system osłon.

selt

Żaluzje Fasadowe C80

Żaluzje fasadowe systemu C80 bazują na aluminiowych lamelach, których przekrój ma kształt litery C.

Wysoka jakość komponentów i rozwiązań technicznych firmy Selt sprawia, że system C80 będzie służył przez długie lata jako skuteczna zewnętrzna osłona przeciwsłoneczna budynków mieszkalnych, biurowców i obiektów komercyjnych.

Decydując się na system C80, można wybrać spośród kilku typów i kształtów kasety. Żaluzje wykonywane są pod zdefiniowany wymiar, a konstrukcja może być lakierowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL.

Żaluzje systemu C80 mogą być sterowane zarówno elektrycznie jak i manualnie.

Konstrukcja lameli zapobiega wyginaniu się profili oraz nadmiernej eksploatacji tasiemek i elementów tekstylnych.

Żaluzje C80 występują w kilku wariantach, różniących się między sobą rodzajem prowadnic lub typem kasety. Można je zabudować w opcji podtynkowej oraz zestawiać w moduły tworzące na dużych elewacjach kompleksowy i jednolity wizualnie system osłon ze wspólnym sterowaniem.

selt

Żaluzje Fasadowe C50

Żaluzje systemu C50 to lekka i praktyczna osłona przeciwsłoneczna polecana do zastosowania wewnętrznego w obiektach mieszkalnych oraz biurowych. Ich cechą charakterystyczną są lekkie aluminiowe lamele poruszające się po linkowych prowadnicach.

Znajdujące się na bokach żaluzji linki zapewniają wizualną lekkość i prostotę systemu oraz sprawiają, że system ten zadowoli zwolenników nieskomplikowanych, praktycznych rozwiązań.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Zadzwoń, napisz do nas lub odwiedź nasz salon w Toruniu i dowiedz się więcej na temat oferty żaluzji fasadowych. Pomożemy dokonać CI właściwego wyboru. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!