TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

DĘBOWE DRZWI ZEWNĘTRZNE XFAKTOR PARMAX

Otwórz się na luksus i nowe wrażenia estetycznewybierz drzwi zewnętrzne Parmax X-Faktor.

To wyjątkowa linia produktów, które przyciągają uwagę prestiżowym designem, wysoką funkcjonalnością oraz unikalnymi rozwiązaniami dla bezpieczeństwa i wygody mieszkańców.

Zadbaj o to, żeby wejście do Twojego domu nie tylko dobrze się prezentowało i podkreślało status, ale także zapewniało ochronę przed hałasem, zimnem oraz niechcianymi gośćmi. Postaw na ręcznie wykonane drzwi zewnętrzne Parmax X-Faktor.

innowacja i prestiż, jakich szukasz

Drzwi Parmax X-Faktor – oferta

Tworzymy – nie produkujemy.

Drzwi Parmax X-Faktor – czym się wyróżniają?

Drewno to szlachetny materiał, który przyciąga uwagę naturalnym designem oraz wytrzymałością na działanie czynników środowiskowych. Jest niezwykle przyjemne w dotyku i mimo wiatru, deszczu, słońca czy mrozu nie zmienia swoich parametrów. Można łatwo je odnowić, a także nadać mu nowy charakter – wystarczy wymienić szybę lub pomalować skrzydło na inny kolor.
Dlatego stanowi ono ulubiony materiał Parmax. Drzwi X-Faktor powstają z różnych gatunków drewna, zarówno tradycyjnych, takich jak dąb, jak i egzotycznych, np. iroko, czereśnia, wenge, teak, orzech amerykański, merbau oraz sapelli.

Drzwi mają wyjątkowy przekrój. Składają się na niego starannie dobrane warstwy: 4 mm deski, wzmocnienia kompozytowe i pianka termoizolacyjna. Takie połączenie gwarantuje obniżenie współczynnika przenikania ciepła do poziomu 0,68W/mk2. To oznacza niższe rachunki za ogrzewanie i więcej ciepła w domu!
Ponadto drzwi mają wbudowany klinaryt, czyli specjalne poszerzenie stworzone z utwardzonego polistyrenu ekspandowanego w kształcie litery T. Wzmacnia ono całą konstrukcję i uszczelnia drzwi, dzięki czemu są bardziej ergonomiczne.

W drzwiach X-Faktor zamontowano także funkcjonalne zawiasy typu PIVOT. Są one umieszczone na górnej i dolnej krawędzi framugi. Pozwalają na swobodne obracanie skrzydłem. Pozwala to przenieść ciężar drzwi na ościeżnicę, przez co drzwi są mniej narażone na uszkodzenia oraz nawet ciężkie modele otwierają się lekko i wygodnie.

Dodatek spieku, aluminium lub szkła np. w formie okuć czy dostawek sprawia, że drewniane drzwi X-Faktor zyskują nowoczesny design. Surowe elementy przełamują ciepłą barwę drewna z naturalnymi sękami i pęknięciami oraz podkreślają ich szlachetny charakter. To – w połączeniu z cyfrową techniką obróbki i ręcznym dopracowywaniem detali – sprawiło, że produkty Parmax zyskały uznanie na 22. Międzynarodowych Targach Budownictwa, Euro TOPTEN 2015 oraz Euro TOP TEN 2017.

Dodatki do drzwi zewnętrznych X-Faktor Parmax – postaw na bezpieczeństwo i wygodę

W standardzie w drzwiach X-Faktor zamontowano zawiasy chowane Simonswerk Tectus TE. Dzięki nim możliwe jest zlicowanie skrzydła z dostawką i uzyskanie bardzo eleganckiego efektu. Mają one także wbudowaną długą listwę zaczepową zamka, która poprawia bezpieczeństwo, oraz profile kompozytowe poprawiające wytrzymałość skrzydła na deformacje.
Na życzenie można wkomponować w skrzydło i ościeżnicę inteligentny system otwierania drzwi. Zapewni on łatwe otwieranie drzwi, a jednocześnie zagwarantuje wysoki poziom ochrony przed włamywaczami.

Postaw na klasę i solidność. Odpowiednio dobrane drzwi to gwarancja, że Twój spokój nie zostanie zakłócony.

Systemy inteligentnego otwierania drzwi

Systemy inteligentnego otwierania drzwi

Tradycyjne klucze sukcesywnie zastępowane są przez coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, wśród których wyróżniają się czytniki linii papilarnych. To inteligentny system, który nie tylko podnosi standard bezpieczeństwa, ale jest przede wszystkim przyjazny w użytkowaniu i wygodny. Nie musisz już pamiętać o zabraniu kluczy ani przeszukiwać torebki, aby je odnaleźć – kluczem do Twojego domu staje się odcisk palca. Inteligentne drzwi wejściowe to bezpieczne drzwi wejściowe.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Chcesz kupić drzwi, bramę lub okna? Szukasz firmy, która zamontuje je dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!