DINDECOR DRZWI ZEWNĘTRZNE ALUMINIOWE

TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

lINEO LINE – DINDECOR

Modele drzwi w LINEO LINE wyróżnione w programie IRBS 2022.

Nową linię wypełnień drzwiowych z serii Aluminium z zastosowaniem lameli 3D nazywa się Lineo Line. Na aluminiowych drzwiach pionowe lamele wykonane są z aluminiowych profili, które możemy w dowolny sposób dopasowywać do otoczenia. Konstrukcja lameli może być malowana na dowolny kolor, ale głównie dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy wykonać kolory drewnopodobne, które w idealny sposób imitują drewno np. winchester. Ta artystyczna dekoracja na drzwiach zewnętrznych, wykonana jest z rzemieślniczą precyzją i dokładnością. Modele wypełnień drzwiowych z lamelami są ekskluzywne i stylowe.

dINDECOR

GLASS LINE – DINDECOR

Modele Glass Line to uzupełnienie oferty w wypełnienia drzwiowe dla Klientów, którzy często pytają o panele z elementami szklanymi bądź panele całe szklane. Elegancka czarna aplikacja zastosowana w wypełnieniach jest bardzo efektowna. Połączenie szkła z okładziną aluminiową lub powłokami drewnopodobnymi świetnie wpisuje się w dzisiejszą architekturę. Kolekcja modeli drzwi z serii Aluminium w tej linii to połączenie najwyższej jakości materiału lekkiego i wytrzymałego z aplikacjami z czarnego szkła.

DINDECOR

INTEGRO LINE – DINDECOR

Wypełnienia drzwiowe Integro Line wyróżniają się prostotą, a równocześnie skupiają uwagę na istotnym elemencie produktu jakim jest zintegrowany pochwyt wpuszczany. Proponujemy kilka wzorów pochwytu, które zachwycają swoją estetyką, a dzięki efektom poprzez zastosowanie w nim listwy LED pięknie rozświetlają wejście do naszego domu. Wypełnienie drzwiowe może być wzbogacone o aplikacje ze stali szlachetnej, frezowanie, bądź dowolne przeszklenie. Kolekcja modeli drzwi z serii Aluminium w tej linii to połączenie najwyższej jakości materiału lekkiego i wytrzymałego z różnorodnymi podświetleniami pochwytu wpuszczanego.

dINDECOR

NEW BLACK DESIGN MODELI PREMIUM LINE – dindecor

Wzory wypełnień drzwiowych Premium Line prezentujemy w nowej kreacji. Stylowe i ekskluzywne drzwi zostały zaprojektowane z zastosowaniem czarnych ramek i czarnych akcesoriów. Niepowtarzalny New Black Design to wyselekcjonowane modele drzwi zewnętrznych Premium Line z aplikacjami o głębokiej czerni.

DINDECOR

PREMIUM LINE – DINDECOR

Wypełnienia drzwiowe z Premium Line charakteryzują się nowoczesną i prestiżową formą. Geometryczne i precyzyjnie wykonane aplikacje ze stali szlachetnej nadają im ożywienia. Dla ceniących minimalizm znajdziemy wzory stonowane przełamane frezem lub przeszkleniem. Nowością jest możliwość zastosowania lizeni 3D zamiast aplikacji inox oraz kompletnie nowe wzory łączące różne typy lakieru czy okładziny drewnopodobne.

Kolekcja modeli drzwi z serii Aluminium w tej linii to połączenie najwyższej jakości materiału lekkiego i wytrzymałego z różnorodnymi wzorami.

dINDECOR

RETRO LINE – dindecor

W wypełnieniach drzwiowych w Retro Line proponujemy wzory z ozdobnymi detalami w stylu klasycznym. Eleganckie i tradycyjne kształty naklejanych ramek w wypełnieniu podkreślają nieprzemijający design naszych drzwi. Przedstawiamy modele, które przetrwają pomimo upływu lat. Klasyczne wzornictwo, które łączy pokolenia. Kolekcja modeli drzwi z serii Aluminium w tej linii to połączenie najwyższej jakości materiału lekkiego i wytrzymałego z klasycznymi aplikacjami i przeszkleniami.

Odporność na warunki atmosferyczne

Zabezpieczenia przeciwko włamaniami

Styl i nowoczesny wygląd

Wysoka trwałość materiału

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Chcesz kupić drzwi, bramę lub okna? Szukasz firmy, która zamontuje je dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!
gdpr-image
Ta strona korzysta z plików cookie, aby poprawić Twoje wrażenia. Korzystając z tej strony, zgadzasz się na naszą Politykę prywatności.