TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

Drzwi na zawiasie pivot PARMAX

Kolekcja Parmax z drzwiami na zawiasach PIVOT definiuje na nowo lekkość i perfekcję.

Drzwi montowane za pomocą zawiasów PIVOT, to rozwiązanie, które nie wymaga instalowania żadnych elementów konstrukcyjnych na ścianie z otworem. Dzięki temu mamy wrażenie, że drzwi prowadzące do serca domu tworzą perfekcyjną taflę ściany zawieszoną w próżni

Zastosowanie zawiasu o przesuniętej osi obrotu sprawia, że środek ciężkości jest przeniesiony. Zmienia się rozkład sił,. Lekkość otwierania i zamykania drzwi jest niezachwiana, nawet przy skrzydłach ważących 500 kg.

Poznaj unikalną kolekcję drzwi

Drzwi na zwiasach pivot parmax

Kolekcja PIVOT plus

Kolekcja Pivot Plus skrywa w sobie tajemnicę mistrzowskiej obróbki skrawaniem. Główną cechą linii Pivot Plus jest klasyczna elegancja zestawiona z kunsztem stolarskiego rzemiosła.  Wszystkie drzwi z kolekcji PIVOT montuemy na zawiasach posiadających samozamykacz. Ma on pozycję zatrzymania się w zakresie 0˚ i 90˚. Jego jedną z podstawowych zalet jest niezwykle cichy system, czyli regulowane tłumienie zamykania (soft close) oraz hydrauliczną kontrolę wsteczną (ochrona ściany). Drzwi z serii Pivot Plus są doskonałym wyborem dla poszukujących niepowtarzalnych wzorów i nienagannej linii frezu.

Drzwi na zwiasach pivot parmax

Kolekcja PIVOT SPIEK

Kolekcja PIVOT SPIEK trafi do każdego miłośnika niekonwencjonalnych zastosowań.  Drewniane ramy połączone z naturalnymi minerałami przyjmującymi formę spieku kwarcowego. Drzwi z tej linii cechuje surowe piękno, przykuwające wzrok wszystkich fanów designerskich rozwiązań i oryginalnych połączeń. Skrzydła pokryte spiekami doskonale znoszą zmieniające się warunki pogodowe i niezależnie od upływu lat prezentują się one wyjątkowo. Co istotne, dzięki zastosowaniu specjalnego systemu zawiasów drzwi ze spiekiem kwarcowym otwierają się płynnie i bez wysiłku, zapewniając wygodne użytkowanie i to bez względu na ciężar. Kolekcja SPIEK oferuje modele w minimalistycznym wydaniu, jak i w tym wzbogaconym o szklane wstawki w różnych przykuwających wzrok konfiguracjach. Niepodważalną zaletą jest dostępność wielu wariantów kolorystycznych. Szeroki wybór sprawia, że każdy niezależnie od preferencji znajdzie drzwi dla siebie.

Drzwi na zwiasach pivot parmax

kolekcja PIVOT X-FACTOR

Sercem kolekcji PIVOT X-FACTOR jest drewno. Surowiec, który gwarantuje ponadczasowy design nie- zależnie od wybranego modelu. Linia oferuje drzwi zewnętrzne z czystego dębu, które można uzupełnić o efektowne szklane dostawki. Wyjątkowym wariantem tej kolekcji są drzwi wykonywane ze starego drewna, które ze szczególną uważnością i dbałością o perfekcję wykonania poddawane są odnowieniu. Zaufaj klasyce, która poza niesamowitymi walorami estetycznymi zapewnia również wysoką odporność na niekorzystne czynniki zewnętrzne.. Unikalna struktura drewna charakteryzująca się niepowtarzalnymi układami słojów i barwą stanowi niepodważalną esencję oryginalności. 

Drzwi na zwiasach pivot parmax

kolekcja PIVOT LAMELLO

Kolekcja PIVOT LAMELLO bezbłędnie wpisuje się w wymiary nowoczesnego stylu. Drzwi z tej linii, to również ukłon ku tym, którzy stawiają na minimalizm i wyważoną prostotę. Doskonale odnajdują się w oryginalnym budownictwie zorientowanym na spójność z naturą i maksymalny komfort użytkowania. Skrzydła z trójwymiarową powierzchnią powstają, dzięki stosowaniu lameli z najwyższej jakości drewna dębowego.  Zawiasy PIVOT są w stanie utrzymać ciężkie skrzydła drzwiowe, co pozwala na bardzo duże gabaryty. Maksymalne wymiary dla drzwi jednoskrzydłowych wynoszą: 216,5 cm (szerokość) x 300 cm (wysokość). Co istotne, każda z konstrukcji może być dodatkowo wzbogacona o elementy stałe (górne i boczne) lub/i ruchome (boczne). Częstym wyborem są także stylowe szklenia. Drzwi bazujące na drewnianych lamelach subtelnie wpuszczają światło do wnętrza, zapewniając kroplę przytulności.

Drzwi na zwiasach pivot parmax

kolekcja PIVOT CLASSIC

Drzwi z kolekcji PIVOT CLASSIC, to spełnienie marzeń o eleganckim domu w tradycyjnej, ponadczasowej estetyce. Modele z tej linii posiadają klasyczne oszklenia i dekoracyjne listwy, dzięki czemu nadajĄ budynkom szykownego charakteru.  Zawiasy PIVOT są solidnie wykonane i wytrzymałe, co znacząco podnosi jakość drzwi. Linia Pivot Classic oznacza również na energooszczędność. Drzwi instalowane w oparciu o tego rodzaju zawias posiadają, aż 10 cm grubości, co sprawia, że są idealne do budynków pasywnych. 

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Chcesz kupić drzwi, bramę lub okna? Szukasz firmy, która zamontuje je dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!