RK PIVOT DOORS DRZWI ALUMINIOWE

Drzwi obrotowe, to odejście od zawiasów na standardowych mocowaniach bocznych

Obok tych drzwi nie da się przejść obojętnie, a tym bardziej przez nie przejść. Prezentują się autorytatywnie i majestatycznie. Są połączeniem nowoczesnej technologii i wyszukanego prestiżu. To najnowszy trend architektoniczny i odpowiedź na wołanie o ogromne powierzchnie oraz potężne otwory budowlane.

RK PIVOT DOORS VENEZIA
RK PIVOT DOORS

IMPERIAL

Gigantyczne możliwości i spełnienie snów najbardziej wymagających klientów: drzwi pokryte ciekłym metalem, który dzięki zastosowanej technologii, może być ręcznie formowany i wykańczany w dowolny, obłędnie piękny sposób. Bez względu na to, czy pożądana jest polerowana gładkość, czy też stanowcza i zdecydowana, trójwymiarowa faktura, jesteśmy w stanie to osiągnąć.

Na modelu zastosowano wykończenie w ciekłym metalu, w wersji trójwymiarowej. Nieregularna faktura została artystycznie rozmieszczona na całym skrzydle. Zabieg postarzania, utworzył złote przetarcia, które zachwycają od pierwszej chwili. Jednak tonie koniec. Dodatkowym elementem, który sprawia, że jest to tak bardzo intrygujący model, jest pochwyt. Imitujący gałąź, ręcznie kuty i formowany, w kolorze postarzanego złota, dodaje enigmatycznego klimatu i niepowtarzalnego stylu całości.

RK PIVOT DOORS IMPERIAL
RK PIVOT DOORS PHANTOM
RK PIVOT DOORS

PHANTOM

Pierwsze skrzypce gra tu szyba Black Glass w kolorze czerni, cięta głębokimi, symetrycznymi przefrezowaniami. Całość uzupełnia wpuszczany pochwyt, wyposażony w oświetlenie LED w kolorze zimnej bieli.

Zewnętrzną warstwę całej konstrukcji, zarówno skrzydła, jak i przyświetli bocznych, tworzą potężne tafle szkła hartowanego o grubości 6 mm. Blask szkła, dodatkowo powiększa optycznie powierzchnię i potęguje głębię koloru zastosowanej szyb

RK PIVOT DOORS

Terra

Zewnętrzną część drzwi stanowi konstrukcja malowana w kolorze złotego dębu. Pionowe, równoległe pasy tworzą kompozycję imitującą drewniane lamele. Koncept jest również powtórzony na przyświetlu, dzięki czemu uzyskano dyskretne prześwity szyby, które wpuszczą do wnętrza światło.

’Dzięki wyjątkowemu systemowi powłok farb, możemy wyczarować trójwymiarową imitację drewna. Ta metoda, daje nam możliwość uzyskania gamy najlepszych kolorów, odwzorowujących każde drewno, występujące w przyrodzie. Tym samym, oferujemy efekt drewna z idealnym usłojeniem i naturalnie rozmieszczonymi sękami, w wygodnej, estetycznej wersji, która nie wymaga dodatkowych zabiegów konserwacyjnych.

RK PIVOT DOORS TERRA
RK PIVOT DOORS TROYA
RK PIVOT DOORS

TROYA

Drzwi zostały wykończone delikatnie przecieranym, ciekłym metalem, z nałożoną trójwymiarową aplikacją, która tworzy intrygujący i mistyczny efekt końcowy. Pochwyt stanowi jednocześnie element doświetlający, dzięki zastosowaniu szkła przezroczystego. Każdy jeden detal jest twórcą niepowtarzalnego uroku całości.

Pasjonują nas projekty wymagające, inspirują nas pomysły niebanalne, napędza nas abstrakcja. Gama wykończeń, których możemy użyć, jest nieskończenie szeroka. Wciąż poszukujemy nieodkrytego, by zwiększać nasze możliwości i tworzyć arcydzieła, które zachwycają. Ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

RK PIVOT DOORS

NOIR

Wykończenie Noir to zachwycające połączenie koloru czarnego drewna oraz tafli szklanej. Model wzbogacony pochwytem zestali szlachetnej, w którym zatopione zostało dokładnie to samo szkło. Jest nim obłożona również rama. Każdy detal został perfekcyjnie dopracowany, każdy element idealnie dobrany. Finał jest zjawiskowy.

Połączenie blasku szkła, z pięknym, naturalnym usłojeniem drewna, daje spektakularny efekt. Jest to zabieg, który pozwala sprostać pragnieniom posiadania tekstury drewna, jednak w najbardziej ekskluzywnym wydaniu. Jest to możliwe dzięki innowacyjnej metodzie drukowania na szkle. Uzyskujemy dowolny kolor drewna zabezpieczony piękną, błyszczącą taflą hartowanego szkła.

RK PIVOT DOORS NOIR
RK PIVOT DOORS SIERRA
RK PIVOT DOORS

SIERRA

Na skrzydle zastosowano czarujące wykończenie w kolorze ciemnego drewna, z przepięknym usłojeniem, wymalowanym na powierzchni. Model dopełniony został doskonale współgrającymi dodatkami w kolorze głębokiej czerni. Wszystko to, w swej prostocie, daje mistrzowski efekt.

Architektura kocha naturalne drewno za to, że każdy budynek, na którym zostało użyte, zyskuje na stylu, pięknie i elegancji. Nowoczesne metody uzyskiwania powłoki drewnopodobnej na drzwiach aluminiowych, pomagają architektom projektować ciepłe, piękne i komfortowe przestrzenie o wyglądzie naturalnego drewna, które nie wymagają konserwacji.

RK PIVOT DOORS

HERO

Duże otwory budowlane to wiodący trend współczesnej architektury. Tafle szkła nadają bryle budynku lekkości, a gigantyczne drzwi podkreślają jego charakter. Dzięki zastosowaniu przesuniętej osi obrotu w technologii PIVOT, możemy wykonywać ogromne konstrukcje do 4 metrów wysokości oraz dodatkowo powiększać je, dzięki stałym elementom, będącym przedłużeniem skrzydła.

Wykończenie modelu stanowi płyta HPL w kolorze España z pięknymi, naturalnymi usłojeniami. Dzięki przedłużeniu skrzydła za pomocą naświetli górnych oraz stałego panelu, uzyskano konstrukcję o wysokości8 metrów! Całość dopełnia pochwyt oraz rama malowana w kolorze głębokiej czerni. Robi gigantyczne wrażenie.

RK PIVOT DOORS HERO
RK PIVOT DOORS MONOLITH
RK PIVOT DOORS

MONOLITH

Model został zaprojektowany w wykończeniu imitującym beton, w pięknym, naturalnym kolorze bladej szarości. Całość jest poskromiona głębokimi, równoległymi frezami, które nadają jej mocnego charakteru. Ostatnim szlifem jest czarny ,prosty, ultra nowoczesny pochwyt na całą wysokość skrzydła, idealnie komponujący się z czernią ramy i dodatków.

Dzięki zastosowanej, unikalnej technologii malowania powierzchni, możemy uzyskać kolory imitujące beton. Trwałość powłoki oraz wyczuwalna struktura sprawia, że otrzymujemy innowacyjny design, wpisujący się w oczekiwania nowoczesnej architektury.

RK PIVOT DOORS

QUANTUM

Cała konstrukcja została zaprojektowana według motywu przewodniego, którym jest subtelność, delikatność, luksus i kobiecość. Zastosowano tu malowanie proszkowe w kolorze czystej bieli. Biżuterią jest tutaj pochwyt, malowany w kolorze złota oraz taka sama rama. Połączenie szkła, bieli i złota, to kwintesencja wyszukanego smaku i nieskazitelnej elegancji.

Złote elementy mają za zadanie wprowadzić wrażenie luksusu, dodać blasku aranżacji ale nie przyćmić reszty. Niewielki detal, który przyciąga wzrok i wprowadza ogromne zmiany w stylu. Złoto łączy się idealnie również z innymi kolorami. Wachlarz barw, które możemy zastosować jest nieskończony.

RK PIVOT DOORS QUANTUM
RK PIVOT DOORS AURORA
RK PIVOT DOORS

AURORA

Szeroka gama wzorów spieków kwarcowych i ceramik, imituje naturalny kamień, drewno, metal, a nawet węgiel, poprzez rysunek ale również fakturę. Dzięki temu, uzyskujemy efekt autentyczności i naturalności powierzchni. Ich wyjątkowa trwałość i odporność na warunki atmosferyczne, czyszczenie oraz zarysowania sprawia, że mamy do czynienia z idealnym materiałem wykończeniowym. Możemy dzięki temu wpasować się w każdy styl i klimat.

Delikatne, srebrnoszare użylenie zastosowanego spieku w kolorze Naturali Bianco, subtelnie kontrastuje z czystością bieli. Gracji dodaje powierzchnia soft touch. Kolory wzajemnie przez siebie przenikają, tworząc luksusowo piękne dzieło, uszlachetnione pochwytem w kolorze złota.

RK PIVOT DOORS

THUNDER

Spieki kwarcowe to kompozycja naturalnych materiałów, w szczególności kwarcu, iłów łupkowych, skał granitowych i pigmentów ceramicznych. Jest to materiał bardzo wytrzymały, który poza zachwycającą dekoracją drzwi, stosowany jest m.in. jako okładzina elewacji budynków. Spieki kwarcowe to nie tylko bardzo dobre właściwości użytkowe, ale również nowoczesny design, odpowiadający oczekiwaniom najbardziej wymagających architektów.

Na modelu przykładowym zastosowano ceramikę w kolorze Noir Desir, co po francusku oznacza „czarne pragnienie”. Niebezpodstawnie. To przepiękna, lśniąca, polerowana tafla, cięta nieregularnymi przebłyskami, które subtelnie rozświetlają całość. Dzięki temu, uzyskany został zachwycający efekt naturalnego kamienia. Całość dopełnia wpuszczany pochwyt z elementami w kolorze miedzi, który doskonale współgra z resztą kompozycji

RK PIVOT DOORS THUNDER
RK PIVOT DOORS RUSTY
RK PIVOT DOORS

RUSTY

Kontrolowana korozja zawładnęła nie tylko stylem industrialnym. Jest przemycana do wielu innych stylistyk. Uwielbiana za spektakularny wygląd, intrygującą barwę i zadziwiającą fakturę. Rdzewiejące akcenty to awangardowy i modernistyczny sposób na podkreślenie indywidualnego charakteru i stylu budynku. Dzięki zastosowanej technice, możemy uzyskać kolor rdzy o wyjątkowych kolorach i z naturalną patyną.

Cała zewnętrzna powierzchnia modelu Rusty, została wykonana w kolorze skorodowanej miedzi, z delikatną, naturalną patyną, tworzącą dyskretne przebłyski. Całość idealnie komponuje się z ciemnymi dodatkami. Neutralna czerń wzmacnia mocny charakter tej kompozycji.

RK PIVOT DOORS

VICTORIA

Powierzchnię zewnętrzną modelu tworzy warstwa idealnie wypolerowanego, przecieranego metalu. Dzięki temu uzyskany został efekt eleganckiego, nobliwego postarzenia. Całość dopełnia pochwyt zestali szlachetnej, w który w komponowany został dokładnie ten sam materiał, który pokrywa skrzydło. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Victoria wygląda bardzo wykwintnie, genialnie wpasowując się w różnorodne style architektoniczne.

Warstwa metalu perfekcyjnie przylega do powierzchni. Jest odporna na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV. Dzięki gamie patyn, można uzyskać efekt postarzania oraz utleniania. Metal sprawia, że każdy pokryty nim model drzwi staje się potężny, charakterny i bardzo luksusowy.

RK PIVOT DOORS VICTORIA
RK PIVOT DOORS VENEZIA
RK PIVOT DOORS

VENEZIA

Tafle szkła nadają bryle budynku lekkości, wpuszczają do środka pozytywną energię ze słońca, powiększają optycznie przestrzenie i umożliwiają bliższe obcowanie z naturą po drugiej stronie. Jednocześnie, zapewniają doskonałe parametry termoizolacyjne. Nic więc dziwnego, że współczesna architektura uwielbia ubierać się w szkło. Dzięki nieskończonym możliwościom projektowania, możemy podążać za tym nurtem, tworząc gigantyczne szklane konstrukcje w różnych konfiguracjach.

Na modelu zastosowano konstrukcję aluminiową, malowaną w kolorze głębokiej czerni, która stanowi obramowanie dla potężnych tafli szkła. Ten projekt jest odpowiedzią na pragnienie monumentalnych przeszkleń i wnętrz pełnych światła. Całość dopina pochwyt ze stali szlachetnej na całą długość skrzydła

RK PIVOT DOORS

REBEL

Każda konstrukcja jest wyzwaniem, każde drzwi są nowym celem do osiągnięcia. Dzięki manufakturze, możemy zrealizować bardzo wymagające projekty. Nieograniczony dostęp do najlepszych materiałów wykończeniowych z różnych zakątków świata, innowacyjna technologia i dbałość o najmniejsze detale, pozwala nam wejść w nowy wymiar luksusu. Ty marzysz, my projektujemy.

Wykończeniem modelu jest szkło lakierowane w kolorze wenge, które charakteryzuje się wspaniałym, głębokim kolorem i charakterystycznym wzorem – bardzo drobnym i gęstym. Skrzydło okalają szklane tafle, będąc dla niego swoistym tłem. Całość dopełnia pochwyt wpuszczany ze stali szlachetnej, który idealnie wtapia się w szkło

RK PIVOT DOORS REBEL
RK PIVOT DOORS MAESTRO
RK PIVOT DOORS

MAESTRO

Model stworzony został poprzez połączenie aluminium, malowanego w kolorze antracytu ze zlicowanym, czarnym szkłem hartowanym. Powierzchnię zdobią delikatne frezy, które przecinają również szybę. Całość dopełnia pochwyt ze stali szlachetnej. Dzięki zastosowaniu konstrukcji dwuskrzydłowej, uzyskano majestatyczne, spektakularne wejście.

Delikatność, głębia i subtelność szkła, idealnie połączona z mocą oraz urzekającą potęgą aluminium. Siła i elegancja. Zestaw idealny, który doskonale ze sobą współgra i uzupełnia się, tworząc piękną całość. W wydaniu pojedynczym, bądź podwójnym. Zastosowanie konstrukcji drzwi dwuskrzydłowych, czyni wejście jeszcze bardziej spektakularnym. Doskonale prezentuje się zarówno w projektach budownictwa publicznego, jak i prywatnego.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
Chcesz kupić drzwi, bramę lub okna? Szukasz firmy, która zamontuje je dla Ciebie? Skontaktuj się z nami!