podłogi drewniane

zapoznaj się z ofertą

Jeśli marzysz o ciepłym i przytulnym wnętrzu, to nasze podłogi drewniane firmy Joka Polska są idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.
podłogi drewniane

JOKA POLSKA

Solidnie wykonana i szlachetnie wyglądająca podłoga to podstawa modnej aranżacji wnętrza. Stanowi ona świetne tło dla mebli w pomieszczeniu i sprawia, że przestrzeń wygląda bardzo elegancko. Chcesz osiągnąć taki efekt? Skorzystaj z oferty Joka. To niemiecki producent podłóg i okładzin ściennych, które wyróżniają się nie tylko precyzyjnym wykonaniem, ale także niecodziennym designem.

Drewniane podłogi Joka wyróżniają się fascynującym designem. Mają wspaniałą, ciepłą barwę. Dzięki temu idealnie dopasowują się do wnętrz w stylu rustykalnym, vintage czy skandynawskim. Długie deski z wyraźnym rysunkiem słojów przyciągają uwagę i stanowią świetne tło zarówno dla „ciężkich” mebli, jak i dla wyposażenia w jasnych kolorach.
Podłoga drewniana to świetny wybór, jeśli uwielbiasz chodzić boso. Podłoże ma niezwykłą fakturę, która jest bardzo przyjemne w dotyku. Dzięki temu spacerowanie po nim sprawia wiele radości.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej
zebrano - montaż
masz wysokie wymagania? my także!

Dobry produkt musi być dobrze zamontowany. My się na tym znamy jak nikt inny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w montażu drzwi, bram i okien dla najbardziej wymagających klientów na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w tym w Toruniu, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Włocławku i Grudziądzu.