TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

okna aluminiowe ALUPROF

Stwórz ciepły i cichy dom, do którego z przyjemnością będziesz wracać po ciężkim dniu w pracy. Wybierz okna aluminiowe jednego z wiodących producentów na rynku – Aluprof.

Aluprof produkuje okna od kilkudziesięciu lat. Bogate doświadczenie i doskonała znajomość potrzeb klientów sprawiły, że w ofercie tej marki znajdziesz wysokiej klasy stolarkę o różnorodnych parametrach technicznych. Firma oferuje 5 systemów.

Systemy okien aluminiowych Aluprof – gwarancja bezpieczeństwa i ciepła
aluprof

Okna i drzwi o podwyższonej izolacji termicznej –  MB-79N

Wewnątrz tych okien – w centralnej, izolacyjnej komorze pomiędzy profilami aluminiowymi – umieszczono specjalne wkłady izolacyjne. Redukują one przepływ powietrza przez komorę oraz zmniejszają konwekcję i promieniowanie termiczne. Dzięki temu okna mają niski współczynnik przewodzenia ciepła. Pozytywnie wpływa to na obniżenie strat ciepła, a co za tym idzie – rachunków za ogrzewanie.

OKNA I DRZWI MB-79N
OKNA MB-86N O WYSOKIEJ IZOLACJI TERMICZNEJ
aluprof

OKNA MB-86N o wysokiej izolacji termicznej

Ten system zapewnia nowoczesne przekładki termiczne, które umożliwiają użycie dodatkowej przegrody w strefie izolacji profilii. Ponadto okna wyposażono w uszczelkę, która doskonale izoluje przestrzeń pomiędzy skrzydłem i ościeżnicą. Wpływa to na zmniejszenie strat ciepła i pozwala utrzymać właściwą temperaturę we wnętrzu.
Zaletą tego systemu są również wytrzymałe profile. Można z nich tworzyć ciężkie konstrukcje o dużych gabarytach.

MB-86N to system aluminiowych okien i drzwi, w którym zastosowany został materiał o doskonałej izolacyjności termicznej -współczynnik izolacyjności termicznej UW od 0,68 W/(m2K).

Parametry okien wykonanych z elementów systemu MB-104 Passive przekraczają obecne wymagania najostrzejszych, obowiązujących przepisów i norm, dlatego też system MB-104 Passive jest systemem dedykowanym do budownictwa energooszczędnego i pasywnego.

OKNA MB-86N O WYSOKIEJ IZOLACJI TERMICZNEJ

PARAMETRY TECHNICZNE:

aluprof

OKNA MB-104 PASSIVE O NAJWYŻSZEJ IZOLACJI TERMICZNEJ

Jest to doskonały wybór do domu pasywnego. System charakteryzuje się:
doskonałą izolacją termiczną – współczynnik przenikania ciepła wynosi ok. 0,59 W/m2K. Znacznie przekracza to obecne wymagania najostrzejszych obecnie obowiązujących przepisów i norm. Dzięki temu można uzyskać doskonałe warunki cieplne we wnętrzu;
ponadnormatywnymi parametrami szczelnościowymi – system zapewnia doskonałą ochronę od wiatru, wody i hałasu.
Konstrukcja jest niezwykle wytrzymała. Może być używana z dużymi przeszkleniami.

 

OKNA MB-104 PASSIVE O NAJWYŻSZEJ IZOLACJI TERMICZNEJ
OKNA MB-104 PASSIVE O NAJWYŻSZEJ IZOLACJI TERMICZNEJ

ZALETY SYSTEMU MB-104 PASSIVE:

MB-FERROLINE - IDEALNIE DOPASOWANYM DO CHARAKTERU BUDYNKU
aluprof

Okna o wąskich profilach MB-FERROLINE

Ten system ma przegrodę termiczną MB-FERROLINE, która zapewnia doskonałą ochronę przed utratą ciepła, hałasem i wodą. Jednak jego największą zaletą jest to, że kształt okien można modyfikować i np. idealnie dostosować do charakteru budynku. Stolarka jednocześnie zachowuje bardzo dobre parametry techniczne. To sprawia, że okna z tego systemu są często stosowane np. podczas renowacji obiektów zabytkowych.

aluprof

Okna wąskoprofilowe MB-SLIMLINE

To doskonała alternatywa dla starych stalowych okien. Wyglądają bardzo podobnie, a jednocześnie zapewniają o wiele lepsze warunki cieplne. Ten system ma bardzo cienką ramę, więc można stworzyć konstrukcję z widocznymi lub niewidocznymi profilami od strony zewnętrznej. Pozwala to uzyskać bardzo estetyczny efekt.

Okna wąskoprofilowe MB-SLIMLINE
zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wybierz ergonomiczne okna aluminiowe sprawdzonej marki i zyskaj doskonały widok z okna na otaczającą Cię zieleń.
Skontaktuj się z nami!