TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

okna PVC profil gealan

Zadbaj, żeby w Twoim domu panowała cisza i stała temperatura, a do środka wpadało wiele światła. Wybierz okna PVC oraz drzwi wejściowe i systemy przesuwne oparte na profilu firmy Gealan.

Charakteryzuje się on nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale także wszechstronnością. Tę stolarkę można zamontować w nowych domach, jak i tych poddawanych termomodernizacji. Jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych, co pozwala doskonale dopasować stolarkę okienną do charakteru nieruchomości.

profil okienny Team Select

teamplast Team Select

Zalety okien PVC na profilu Gealan – dlaczego warto je wybrać?

Oferujemy stolarkę okienną, która została zoptymalizowana do zastosowania STV®, czyli metody klejenia szyby na sucho. Dzięki temu możliwe jest stworzenie przeszkleń o wysokości nawet 2,4 m! Świetnie będą się one prezentować np. w salonie. Pozwolą uzyskać wrażenie, że ogród stanowi część wnętrza.

Okna na profilu Gealan zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie obniżyć zużycie energii cieplnej. Dzięki starannie opracowanym detalom konstrukcyjnym i wykorzystaniu technologii IKD® uzyskano współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,89 W/m2.K. Zatem stolarka spełnia najnowsze wymagania techniczne. Sprawia, że temperatura we wnętrzu utrzymuje się na optymalnym poziomie, a wilgoć nie przenika do środka. Wpływa to pozytywnie nie tylko na komfort cieplny mieszkańców, ale także na wysokość rachunków.

zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach tej firmy, odwiedź nasz salon w Toruniu. Okna PVC są tu dostępne w wielu wersjach. Przedstawimy Ci dokładnie zalety każdej z nich, abyś mógł wybrać stolarkę dopasowaną do Twojego domu. Zapraszamy!
Skontaktuj się z nami!