TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

Okna PVC profil VEKA

Dobra izolacja domu to podstawa. Pozwala uniknąć wnikania zimna i wilgoci do budynku. Mogłyby one nie tylko obniżać temperaturę wewnątrz, ale także prowadzić np. do rozwoju pleśni. Jednak samo pokrycie ścian materiałem izolacyjnym nie wystarczy. Trzeba zadbać także o solidną stolarkę okienną o niskim współczynniku przenikania ciepła. Dlatego sprawdź okna PCW oparte o profil firmy VEKA, np. Team Balance MD oraz drzwi Team Balance Slide. Oferuje je polska firma TeamPlast.

Team Balance MD
teamplast

Zalety okien PVC z profilem VEKA – dlaczego warto je wybrać?

System profili został zaprojektowany z wykorzystaniem najnowszych technologii dążących do znacznego ograniczenia zużycia energii cieplnej. Pozwala zmniejszyć ucieczkę ciepła na zewnątrz i zredukować wnikanie zimnego powietrza do środka. W ten sposób możliwe jest utrzymanie właściwej temperatury wewnątrz, a przez to zmniejszenie rachunków za ogrzewanie.

Okna PCW oparte na profilu VEKA mają siedmiokomorową konstrukcję o głębokości zabudowy 82 mm, która pozwala znacznie zmniejszyć utratę ciepła. Konstrukcja wyróżnia się także tym, że:

– ma przemyślaną geometrię, która wykazuje wysoką odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Profil wytrzymuje niskie temperatury, ekspozycję na promieniowanie słoneczne oraz deszcz i świetnie prezentuje się mimo upływu czasu;

– ma układ trzech uszczelek, które zapewniają wysoką ochronę przed wnikaniem zimnego powietrza, wilgoci i hałasów. Zapobiega to zbieraniu się wody na szybie, co mogłoby sprzyjać rozwojowi pleśni;

– solidne okucia, które zostały zabezpieczone przed korozją oraz włamywaczami. Zwiększa to poczucie bezpieczeństwa.

profil VEKA Teamplast Balance MD

Okna PWC profil VEKA Teamplast Balance MD

Okna oparte na profilu VEKA można z powodzeniem zamontować w domach pasywnych, gdzie roczne zużycie energii nie powinno przekraczać 15 kWh/m 2 .

Co ważne, istnieje możliwość wykorzystania profili VEKA zarówno do produkcji okien, jak i drzwi. Jest to korzystne rozwiązanie nie tylko pod względem estetycznym, ale także logistycznym i ekonomicznym. Nie trzeba poznawać różnych systemów – wystarczy wybrać jeden, co znacznie skraca czas podejmowania decyzji.

profil VEKA Teamplast slide

Okna PWC profil VEKA Team Balance Slide