TORUŃ, BYDGOSZCZ, WŁOCŁAWEK, BRODNICA, GRUDZIĄDZ

Okna aluminiowe Panoramah!

Otwórz swój dom na świat zewnętrzny i zaproś ogród do wnętrza. Postaw na solidne okna aluminiowe Panoramah!, które mogą mieć jednolitą, niczym nie przerwaną powierzchnię nawet do 29 m2 .
Za ich pomocą można stworzyć niesamowite przeszklenia na ścianie zewnętrznej domu i uzyskać tym samym wspaniały widok na okoliczną zieleń. Konstrukcja pozostaje jednocześnie lekka i łatwa do przesuwania, więc nie trzeba obawiać się o komfort użytkowania takich okien.

elegancja, piękno i zaawansowana technologia

PANORAMAH!

Okna aluminiowe Panoramah! – jakie mają zalety?

Panoramah! oferuje nowoczesne okna aluminiowe, które wyróżniają się niezwykle wąską ramą. Nie zmniejsza ona przeszklonej powierzchni, dzięki czemu do środka wpada wiele światła, a we wnętrzu panuje niezwykła jasność. Efekt jest niesamowity, zwłaszcza w przypadku dużych przeszkleń. Jednak to nie jedyna zaleta stolarki okiennej tej firmy.

  • Pomimo dużej powierzchni, okna charakteryzują się dobrymi parametrami cieplnymi i szczelnościowymi. Pomagają utrzymać ciepło we wnętrzu oraz chronią przed wnikaniem wody do budynku.
  • System dwu- i trzy-szybowy oraz szkło próżniowe doskonale izolują nie tylko przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, ale także hałasami, więc we wnętrzu panuje błoga cisza.
  • Szyby wykazują się dużą wytrzymałością nie tylko na czynniki atmosferyczne, ale także działanie włamywaczy. Dzięki temu zapewniają poczucie bezpieczeństwa

Jedno aluminiowe skrzydło Panoramah! może mieć maksymalną wysokość 9 m. Zamontuj je w domu, a efekt będzie niesamowity!

PANORAMAH!

Cienkoramowe okna aluminiowe – jak można zamontować?

Panoramah! oferuje wyjątkowe okna aluminiowe, które powstały z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Daje to możliwość:

  • otwierania skrzydeł w obu kierunkach – system wymiennych łożyskowanych rolek sprawia, że okno lekko sunie wzdłuż ściany. Wystarczy delikatny ruch ręką. Jednocześnie jego elementy są niezwykle wytrzymałe i mogą służyć długie lata;
  • całkowitego otwierania narożników – dzięki nim można zrezygnować ze słupów konstrukcyjnych na rogach budynku, które mogłyby zasłaniać widok np. na panoramę miasta czy gór;
  • chowania okien w ścianie – jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie. Dzięki temu można rozsunąć wszystkie skrzydła na boki i uzyskać bardzo szerokie wyjście na zewnątrz.
    Ze skrzydłami cienkoramowymi uzyskasz efekt, o jakim zawsze marzyłeś.
PANORAMAH!

System panoramah! występuje w kilku wersjach:

ah!60 Performance
PANORAMAH!

ah!60 Performance

System drzwi przesuwnych ah!60 z pakietami szybowymi o grubości 60 mm posiada doskonałe parametry termiczne i akustyczne. Dzięki temu zdaje egzamin nawet w tam, gdzie panuje bardzo zimny klimat. Można z niego projektować cienkoramowe aluminiowe stałe przeszklenia, klasyczne przesuwne drzwi, rozsuwane narożne drzwi tarasowe, drzwi chowane w ścianie, a nawet drzwi z zakrzywionymi płaszczyznami szkła.

PANORAMAH!

ah!38 Flexibility

System cienkoramowych aluminiowych okien i drzwi, w którym można zastosować pakiety szybowe o grubości 38 mm. ah!38 jest przeznaczony do cienkoramowych aluminiowych stałych przeszkleń, przesuwnych drzwi, rozsuwanych narożnych drzwi tarasowych, drzwi chowanych w ścianie, a także okien i drzwi obrotowych i uchylno-rozwieralnych.

ah!38 Flexibility
AH!38 INVISIBLE
PANORAMAH!

ah!38 Invisible

Innowacyjny system cienkoramowych aluminiowych drzwi, w którym stosuje się pakiety szybowe o grubości 38 mm. W wersji ah!38 Invisible szyna systemu przesuwnego jest niemal niewidoczna. Można ukryć ją w podłodze, tworząc próg 0 mm.
W systemie ah!38 Invisible można projektować stałe przeszklenia, klasyczne przesuwne drzwi, rozsuwane narożne drzwi tarasowe, drzwi chowane w ścianie.

PANORAMAH!

ah!38 Tilt Turn

System do projektowania cienkoramowych aluminiowych okien i drzwi w wersji rozwieralnej i uchylno-rozwieralnej, z pakietami szybowymi o grubości 38 mm.
Maksymalna wysokość skrzydła uchylno-rozwieralnego w systemie ah!38 to 2829 mm (maksymalna wysokość skrzydła jest uzależniona od jego szerokości

ah!38 Tilt Turn
ah!38 Pivot
PANORAMAH!

ah!38 Pivot

Wersja ah!38 Pivot, czyli obrotowa, to system cienkoramowych aluminiowych drzwi z pakietami szybowymi o grubości 38 mm.
W systemie ah!38 Invisible można projektować stałe przeszklenia, klasyczne przesuwne drzwi, rozsuwane narożne drzwi tarasowe, drzwi chowane w ścianie.

PANORAMAH!

ah!26 Light

Bardzo lekki system cienkoramowych aluminiowych okien i drzwi ah!26 jest wyposażony w pakiety szybowe o grubości 26 mm. Dzięki dobrym parametrom termicznym i akustycznym, zdaje egzamin w klimacie umiarkowanym. Można z niego projektować cienkoramowe aluminiowe stałe przeszklenia, klasyczne przesuwne drzwi, rozsuwane narożne drzwi tarasowe, drzwi chowane w ścianie.

ah!26 Light
zebrano - kontakt
Masz pytania? skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej

Wybierz okna aluminiowe i ciesz się doskonałym widokiem na ogród oraz ciepłem i ciszą w domu. Skontaktuj się z nami!